ثبت شرکت در هنک کنگ

ثبت شرکت در هنک کنگ

خدمات ثبت شرکت در هنک کنگ : ثبت شرکت و مشاوره راه اندازی کسب و کار در هنک کنگ، مشاوره اخذ انواع اقامت اعم از موقت و دائم در هنک کنگ با توجه به مقررات جاری این کشور مشاوره در بخش اجاره و یا خرید ملک و مستغلات در هنک کنگ

پکیج ثبت شرکت در هنک کنگ : تعیین نام و ثبت اساسنامه محضری شرکت به دو زبان فارسی و  انگلیسی  + اخذ پروانه کسب + آدرس دائمی برای شرکت شما بدون نیاز به تغییر آدرس + بازکردن حساب بانکی شرکتی و اخذ دسته چک شرکت + مهر شرکت

مدت زمان کلی انجام این پکیج = 10 روز کاری.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در هنگ کنگ

- نام شرکت، به زبان انگلیسی

- کپی پاسپورت تمامی سهامداران

- کپی پاسپورت مدیر عامل

سرمایه ثبت شرکت در هنگ کنگ

استاندارد سرمایه ثبت شرکت در هنک کنگ ۱۰۰۰۰ دلار هنگ کنگ است اما شما میتوانید با مبلغ ۱ دلار هنگ کنگ هم ثبت سرمایه کنید.

اقتصاد هنک کنگ ( ثبت شرکت در هنک کنگ )

نرخ تورم کمتر از 1% و نرخ بیکاری حدود 5% است. درآمد سرانه هر هنگ کنگی حدود 29500 دلار است حجم سرمایه گذاری خارجی 43 میلیارد دلار امریکا و میزان ذخایر ارزی آن بیش از 225 میلیارد دلار امریکا (مقام هفتم جهان) است.
حقوق و عوارض گمرگی برای ورود و خروج کالا وجود ندارد.
میزان مالیات بر درآمد شرکت ها 5/16% و مالیات در حقوق 15% است.
حمل ونقل: فرودگاه بین المللی هنگ کنگ هر سه دقیقه یک هواپیما پرواز و یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاههای دنیا که سالانه بیش از 48 میلیون مسافر جابجا می نمایند و نیز بیش از 6 هزار تن کالا جابجا، که رتبه اول جهان را دارا می باشد.
بندر هنگ کنگ سومین بندر کانتینری جهان دارای 10 ترمینال باربری و گنجایش 600 کشتی در حجمهای مختلف را دارد.
حمل ونقل ریلی آن 34 کیلومتر که به سرزمین اصلی (استان سن ژن و چین) متصل است. مترو –تراموا –راه آهن سبک (Light Rail) –واگن برقی –اتوبوس - تاکسی –مینی بوس و ماکسی کب مدرن و دقیق و منظم از سایر سرویس های حمل و نقل زمینی این سرزمین مستقل و کوچک است.
سالیانه بیش از 30 میلیون نفر توریست که 5/16 میلیون از سرزمین اصلی چین و 5/13 میلیون از سایر نقاط دنیا به هنگ کنگ سفر می کنند.
آب و هوا: وضعیت آب و هوای هنگ کنگ گرم و مرطوب با دمای حداقل 17 و حداکثر 33 درجه و رطوبت حداقل 72% و حداکثر 86% است.
کشور هنگ کنگ دارای موزه، صومعه، معبد، باغ، جزایر، سواحل و مراکز خرید فراوانی می باشد و شاید اکثریت مارکهای دنیا در مراکز خرید هنگ کنگ شعبه دایر دارند.