ثبت شرکت در لهستان

ثبت شرکت در لهستان

کلیه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی میتوانند با ثبت شرکت در لهستان علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری در کشور مزبور اقامت کشور مورد نظر را برای خود و خانواده خود دریافت کنند . لهستان از اعضاى دائم اتحادیه اروپا و عضو حوضه کشورهاى شنگن مى باشد کشور فوق از سال ٢٠٠۴ عضواتحادیه اروپا و از دسامبر ٢٠٠٧ وارد مجموعه کشورهاى شنگن شده است.

بنابراین با داشتن اقامت لهستان شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و حتى آمریکا را براحتى ابتیاع نمایید.

 

اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

همچنین قادرخواهید بود که حساب بانکى افتتاح کنید, خانه و اتومبیل بنام خود بخرید و آینده خود و فرزندانتان را در نقطه مطمئنى از اروپا تضمین نمایید. هدف از خدمات ما، راهنمائی درست، کمک و ارائه درخواست اقامت اروپا می باشد.

گروه مشاورین پارس تاکان با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در جمهوری لهستان و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در لهستان و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در لهستان و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در لهستان و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در لهستان و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

خدماتی که ما در این زمینه به شما متقاضیان عزیز ارائه میدهیم شامل تمام قسمتهای فوق خواهد بود لذا کارشناسان و وکلای ما طی تمامی مراحل فوق در کنار و یار همیشگی شما تا رسیدن به موقعیت مورد نظر خواهند بود.

همچنین با بهره گیری از کارشناسان عالی رتبه اقتصادی و گروه حسابداری خبره خواهید توانست در زمینه تجارت در لهستان از موفقیت بهره مند گردید .

ما این امکان را داریم تا بدون نیاز به حضور شما در لهستان اقدام به ثبت شرکت نماییم و سپس شما خواهید توانست تا با داشتن شرکت ثبت شده در این کشور اقامت کشور لهستان را بگیرید.

اقامتی که بر اساس ثبت شرکت به افراد اعطا میگردد تا ۵ سال به صورت موقت میباشد و پس از ۵ سال به اقامت دائم تبدیل خواهد شد

 


خدمات ثبت شرکت در لهستان

شامل ترانسفر فرودگاهی و مترجم و لیدر خدمات اداری و کلیه واریزی های دولتی و معرفی دفتر کار (در صورت نیاز) واریز دارائی سرمایه ثبتی و افتتاح حساب بانکی و اخذ کد بازرگانی .


مدارک مورد نیاز : ثبت شرکت در لهستان

اسکن یا پاسپورت سهامداران و تعیین درصد سهام و تعیین مدیر عامل و اعلام چند نام پیشنهادی برای شرکت .